Jeśli chcesz mieć możliwość dodawania postów na naszym forum, bądź też dokonywania zakupów w naszym sklepie internetowym załóż konto.
Zarejestruj się
x
Jeśli chesz mieć możliwość dodawania postów na naszym forum, bądź też dokonywania zakupów w naszym sklepie internetowym załóż konto.
Zarejestruj się
Nie pamiętam hasła

10-09-2015 Artykuły hydrauliczne pompa terma grzejnik kocioł Błonie

Jakie pompy, termy, kotły i grzejniki do domu?

czytaj więcej +

10-09-2015 Serwis Viessmann Błonie

Wsparcie w naprawach instalacji grzewczych

czytaj więcej +

10-09-2015 Serwis Wolf Błonie

Pomoc techniczna w Błoniach

czytaj więcej +

10-08-2015 Ogrzewanie w domu pasywnym

Nowoczesne budownictwo stawia na rozwiązania jednocześnie ekologiczne, jak i oszczędne. Budowane coraz częściej budynki pasywne mają za zadanie maksymalne ograniczyć zużycie energii poprzez jej odzyskiwanie.

czytaj więcej +

04-08-2015 Wymiana armatury podczas remontu łazienki

Wiele osób, które decydują się na remont lub odświeżenie łazienki, zastanawia się, czy warto przy okazji dokonać wymiany armatury sanitarnej.

czytaj więcej +

28-07-2015 Ogrzewanie podłogowe coraz popularniejsze

Ogrzewanie podłogowe to rozwiązanie coraz częściej stosowane w domach i mieszkaniach. Pozwala na oszczędność energii, a także na wygodę i wysoki poziom estetyki w pomieszczeniu.

czytaj więcej +

24-07-2015 Uciążliwy osad z kamienia

Osad z kamienia powstaje zarówno na sprzętach kuchennych, jak i na armaturze łazienkowej.

czytaj więcej +

22-07-2015 Właściwie dobrana słuchawka prysznicowa

Jak dobrać odpowiednią słuchawkę prysznicową do swojej łazienki? Przede wszystkim weźmy pod uwagę jej funkcjonalność – zadbajmy o to, by spełniała nasze potrzeby.

czytaj więcej +

20-07-2015 Czego nie może zabraknąć w łazience?

Są takie elementy wyposażenia łazienki, bez których nie można by było normalnie z niej korzystać.

czytaj więcej +

16-07-2015 Lato – pora na remont!

Dlaczego tak wiele osób decyduje się na przeprowadzanie remontu latem? Przyczyna jest bardzo prosta – panują wtedy najbardziej korzystne warunki atmosferyczne.

czytaj więcej +

14-07-2015 Akcesoria kuchenne, które ułatwią Ci życie

Osoby, które lubią spędzać czas w kuchni, z pewnością pragną, by była ona jak najbardziej funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu.

czytaj więcej +

10-07-2015 Właściwe nawadnianie ogrodu latem

Lato to taki okres w roku, który wymaga od nas szczególnego dbania o rośliny w ogrodzie w zakresie ich dostępu do wody.

czytaj więcej +

08-07-2015 Technika i akcesoria instalacyjne

Budowa domu wiąże się każdorazowo z koniecznością dokonania określonych, niezbędnych dla jego funkcjonowania instalacji.

czytaj więcej +

03-07-2015 Wyprzedaż akcesoriów sanitarnych

Okres letni to czas wyprzedaży w wielu branżach, także i w branży akcesoriów sanitarnych.

czytaj więcej +

01-07-2015 Łazienka na miarę XXI wieku

Co może oznaczać to sformułowanie? Nowoczesna łazienka może się każdemu z nas kojarzyć inaczej, jednak pewnie cechy będą wspólne.

czytaj więcej +

29-06-2015 Pompa ręczna – praktyczna i estetyczna

Wiele osób, które mają ogród lub działkę i chcą, by miejsce to było nie tylko praktyczne i łatwe w utrzymaniu, ale też pięknie się prezentowało, inwestuje w pompy ręczne – tak zwane abisynki.

czytaj więcej +

25-06-2015 Pełna wygoda w łazience

By zadbać o pełen komfort i wygodę podczas korzystania z łazienki, musisz już na etapie planowania jej urządzenia i wystroju zastanowić się, jakie są Twoje potrzeby i w jaki sposób najskuteczniej je zaspokoisz.

czytaj więcej +

23-06-2015 Dlaczego warto filtrować wodę?

Woda, która płynie z naszych kranów, choć jest znacznie czystsza niż jeszcze kilka lat temu, i na pewno zdrowsza, wciąż ma w sobie zawartość pewnych pierwiastków chemicznych, które mogą niekorzystnie wpływać na nasz organizm.

czytaj więcej +

19-06-2015 Czyszczenie i ochrona elementów instalacji

Trwałość elementów instalacji sanitarnych, grzewczych czy wentylacyjnych oraz ich właściwe funkcjonowanie zależą w głównej mierze od tego, czy odpowiednio się o nie dba.

czytaj więcej +

17-06-2015 Zadbaj o ogród latem

Zbliża się pełnia lata, a wraz z nią duży wzrost temperatur, a także najprawdopodobniej wielodniowe susze. Kilka dni bez opadów to pogoda zabójcza dla naszych ogrodów, działek czy przydomowych trawników.

czytaj więcej +

15-06-2015 Uzdatnianie wody – dlaczego i po co?

Woda płynąca w naszych rurach jest przebadana i dopuszczona do użytku przez odpowiedzialne za to instytucje. Nie zawsze znaczy to jednak, że jest to woda wysokiej jakości.

czytaj więcej +

11-06-2015 Dlaczego oszczędzamy wodę?

Dlaczego tak wiele osób podkreśla konieczność oszczędzania wody? Jest kilka przyczyn, dla których warto to robić i promować taką pro-ekologiczną postawę wśród innych.

czytaj więcej +

09-06-2015 Pomysłowe triki do wykorzystania w łazience

Zamiast zatrudniać architekta wnętrz, który zaprojektuje wygląd naszej łazienki tak, by była funkcjonalna, wygodna i komfortowa, możemy sami zająć się jej aranżacją.

czytaj więcej +

03-06-2015 Zadbaj o komfort w kuchni

Kuchnia powinna być wyposażona tak, by korzystanie z niej było możliwie najwygodniejsze.

czytaj więcej +

01-06-2015 Dlaczego grzejniki warto kupować latem?

Wiele osób zgadza się z twierdzeniem, że to lato jest najlepszym momentem na to, by zdecydować się na kupno nowych grzejników. Dlaczego tak jest?

czytaj więcej +

28-05-2015 Tanie ogrzewanie i podgrzewanie wody

Sposobem na comiesięczną oszczędność jest znalezienie taniej metody podgrzewania wody i ogrzewania domu. W tym celu warto zainwestować w oszczędne urządzenia grzewcze.

czytaj więcej +

26-05-2015 Czy warto wybrać kocioł kondensacyjny?

Na rynku istnieje bardzo wiele różnorodnych technologii, które możemy wykorzystać w swoim domu do ogrzewania.

czytaj więcej +

22-05-2015 Baterie ścienne czy stojące?

Planując remont łazienki zastanawiamy się nad każdym nowym elementem, który się w niej pojawi. Dobieramy płytki, armaturę łazienkową, wszystkie meble i dodatki.

czytaj więcej +

20-05-2015 Węże ogrodowe i akcesoria do nawadniania

Pielęgnacja ogrodu wiąże się nie tylko z wkładem pracy i koniecznością poświęcania mu dużej ilości czasu. Wymaga też odpowiednich narzędzi, które umożliwiają nam sprawną i efektywną pracę.

czytaj więcej +

18-05-2015 Jak działają głowice termostatyczne?

Głowice termostatyczne to urządzenia zamontowane przy grzejnikach umieszczonych w pomieszczeniach mieszkalnych, a także innych lokalach użytkowych.

czytaj więcej +

14-05-2015 Grzejniki – design czy użyteczność?

Istnieje kilka kryteriów, którymi kierują się osoby wybierające grzejniki do swojego mieszkania. Czy ważniejszym z nich jest design – czyli dekoracyjny, atrakcyjny wygląd – czy funkcjonalność?

czytaj więcej +

12-05-2015 Wybór baterii do kuchni

Wybór baterii zlewozmywakowej nie jest tak łatwą kwestią, jak mogłoby się wydawać. Od tego, jaki produkt wybierzemy i zainstalujemy w naszej kuchni, będzie zależał w dużym stopniu komfort i wygoda korzystania z tego pomieszczenia.

czytaj więcej +

08-05-2015 Grzejniki panelowe

Grzejniki płytowe to popularne rozwiązanie stosowane w domach i mieszkaniach. Mają wiele zalet, do których należą zarówno kwestie estetyczne, jak i użytkowe.

czytaj więcej +

06-05-2015 Zaplanuj swoją kuchnię i łazienkę

Gdy podczas budowy domu osiągamy stan surowy i zabieramy się za montaż instalacji, warto już na tym etapie dokładnie zaplanować sobie dokładnie, z jakich sprzętów i mebli będziemy korzystać.

czytaj więcej +

30-04-2015 Kiedy wybierać baterie łazienkowe?

Na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu baterii łazienkowej i na jakim etapie remontu łazienki warto zająć się tym tematem?

czytaj więcej +

29-04-2015 Grzejniki Quinn Radiators Integrale

Grzejniki stalowe panelowe typu Purmo służą do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych ,biurowych ,garaży,szkół,przedszkoli,Mogą być podłączane z boku i z dołu.W wersji V21 i w wersji V22 są odwracalne.

czytaj więcej +

28-04-2015 Łazienki w miejscach publicznych

Łazienki w miejscach publicznych – szkołach, urzędach, budynkach biurowych, galeriach handlowych itd. - urządzone są zwykle w specyficzny sposób. Miejsca te bowiem przeznaczone są do użytku wielu ludzi, muszą zatem spełniać kilka cech.

czytaj więcej +

24-04-2015 Ekologiczna kuchnia

Ekologia coraz częściej pojawia się w naszej codzienności w postaci energooszczędnych rozwiązań, które stosujemy w naszych mieszkaniach, ale także w naszych zwyczajach i nawykach, których nabieramy chcąc żyć w zgodzie ze środowiskiem.

czytaj więcej +

22-04-2015 Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi

Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi to święto ustanowione w 2009 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Jest obchodzone co roku, a jego angielska nazwa to International Mother Earth Day.

czytaj więcej +

20-04-2015 Grzejniki łazienkowe

Czym cechują się grzejniki łazienkowe i jak dobrać taki, który będzie w stu procentach zaspokajał nasze potrzeby?

czytaj więcej +

16-04-2015 Zmiękczanie wody dla domu

W większości miejsc w Polsce mamy do czynienia z wodą o wysokim poziomie twardości. Twardość wody określa się na podstawie zawartości związków wapnia i magnezu.

czytaj więcej +

14-04-2015 Zaprojektuj łazienkę inteligentnie

Coraz częściej pojawiają się hasła takie jak inteligentne urządzanie domu, kuchni czy łazienki. Co to właściwie znaczy i dlaczego powinniśmy stosować inteligentne rozwiązania w naszych mieszkaniach?

czytaj więcej +

10-04-2015 Oszczędzanie wody każdego dnia

Konieczność oszczędzania wody jest coraz częściej podkreślana w różnych środowiskach. Malejące zasoby wody użytkowej skłaniają do refleksji wszystkich, którzy myślą poważnie o przyszłości naszej planety.

czytaj więcej +

08-04-2015 Urządzanie kuchni

Na co warto zwrócić największą uwagę podczas urządzania kuchni? Kuchnia jest pomieszczeniem, które pełni w mieszkaniu głównie funkcję użytkową, dlatego też trzeba wziąć pod uwagę jej funkcjonalność. Estetyka jest jednak nie mniej ważna....

czytaj więcej +

31-03-2015 Dobór elementów do łazienki

Aranżacja łazienki to nie tylko dobór mebli i armatury łazienkowej, ale także odpowiednie dobranie dekoracji i dodatków, które podkreślą jej charakter. Liczy się zarówno kolor, jak i materiały, z których są one wykonane, oraz stylistyka w której są u...

czytaj więcej +

27-03-2015 Kolory i styl łazienki – jak je dobrać?

Na wyjątkowość aranżacji łazienki wpływa nie tylko jej wyposażenie w postaci mebli i armatury łazienkowej, ale także w postaci dodatkowo dobranych dekoracji.

czytaj więcej +

25-03-2015 Rekuperacja ciepła

Rekuperacja ciepła to pojęcie, które określa zachodzący w specjalistycznych instalacjach proces odzyskiwania energii termicznej gazów wylotowych i spalin, by można było w dalszym ciągu ją wykorzystywać w ramach zamkniętego układu.

czytaj więcej +

23-03-2015 Baterie najlepsze do kuchni

Jakie baterie zlewozmywakowe będą najlepszym i najwygodniejszym rozwiązaniem w kuchni? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i doradzić w kwestii wyboru tych kuchennych akcesoriów.

czytaj więcej +

19-03-2015 Jak działa elektryczny podgrzewacz wody?

Elektryczny podgrzewacz przepływowy to urządzenie, które uruchamia się wraz z odkręceniem ciepłej wody. Automatycznie zaczyna wtedy podgrzewać płynącą wodę, pobierając energię elektryczną.

czytaj więcej +

17-03-2015 Czy kabina prysznicowa jest konieczna?

Coraz popularniejszym rozwiązaniem stosowanym w wielu łazienkach jest zastąpienie tradycyjnej kabiny prysznicowej z brodzikiem jedynie szybą osłaniającą prysznic od reszty łazienki.

czytaj więcej +

09-03-2015 Aranżacja małej łazienki

Ograniczona przestrzeń łazienki wcale nie musi być problemem. Gdy mamy do dyspozycji niewielką łazienkę, musimy co prawda zrezygnować z części wyposażenia, które chcielibyśmy w niej umieścić.

czytaj więcej +

05-03-2015 Jak działa zmiękczacz wody?

Wiele osób nie jest zadowolonych z jakości wody. Jednym z najczęstszych powodów jest kamień, który osadza się na urządzeniach AGD oraz na armaturze łazienkowej.

czytaj więcej +

03-03-2015 Światowy Dzień Wody – 22 marca

Już 22 marca po raz kolejny będziemy obchodzić Światowy Dzień Wody ustanowiony z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych.

czytaj więcej +

27-02-2015 Baterie zlewozmywakowe do kuchni

Urządzając kuchnię zwracamy uwagę zarówno na jej kluczowe elementy – takie jak sprzęty AGD, meble czy płytki kuchenne – ale także na drobniejsze urządzenia i akcesoria, bez których korzystanie z niej byłoby niemożliwe.

czytaj więcej +

23-02-2015 Pompy obiegowe

Pompy obiegowe to urządzenia uniwersalne, bowiem są kompatybilne z większością kotłów do c.o. wyprodukowanych w nowoczesnej technologii.

czytaj więcej +

19-02-2015 Wybór grzejnika aluminiowego

Podczas urządzania łazienki i innych pomieszczeń z mieszkaniu jedną z kwestii, którą trzeba się zająć, jest dobór odpowiednich grzejników.

czytaj więcej +

17-02-2015 Zalety kotłów gazowych

Kotły gazowe to popularne od lat rozwiązanie stosowane w wielu domach. Dostępne obecnie na rynku nowoczesne kotły gazowe zapewniają najwyższą sprawność i wydajność pracy, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów ogrzewania.

czytaj więcej +

13-02-2015 Łazienka przyjazna dziecku

Łazienka powinna być zaprojektowana tak, by spełniać potrzeby wszystkich domowników, także i tych najmłodszych. Warto więc łazienkę zaaranżować w taki sposób, by była pomieszczeniem bezpiecznym dla dzieci i by maluchy czuły się w niej komfortowo....

czytaj więcej +

11-02-2015 Łazienka – miejsce eleganckie i luksusowe

Urządzanie łazienki może być niezwykle przyjemnym procesem, zwłaszcza gdy mamy możliwość realizowania swojej wymarzonej wizji.

czytaj więcej +

09-02-2015 Jak dobrać bojler?

Bojler, a inaczej pojemnościowy podgrzewacz wody, to zbiornik ciepłej wody użytkowej (CWU), w którym następuje podgrzanie oraz przechowywanie wody do użytku domowników.

czytaj więcej +

04-02-2015 Adaptacja łazienki na potrzeby osób niepełnosprawnych

W mieszkaniu lub domu, gdzie mieszka osoba niepełnosprawna lub osoba starsza z problemami w poruszaniu się, należy w szczególny sposób zadbać o elementy konstrukcyjne, które dopasowane będą do jej potrzeb. Niemałą uwagę poświęcić trzeba łazience, dba...

czytaj więcej +

02-02-2015 ABC oszczędzania wody

Problem zmniejszających się zasobów wody od lat poruszany jest przez osoby promujące ekologiczny styl życia. Marnowanie wody to problem, który wynika częściowo z niewłaściwych przyzwyczajeń dotyczących jej użytkowania, a częściowo także z technicznyc...

czytaj więcej +

29-01-2015 Jak wybierać baterię łazienkową?

Jednym z elementów, który wybieramy urządzając łazienkę są baterie – umywalkowe, wannowe czy prysznicowe. Jak dobrać trafne, niezawodne i estetyczne baterie, które będą służyły nam przez lata?

czytaj więcej +

27-01-2015 Urządzanie łazienki – o czym warto pamiętać?

Podczas urządzania łazienki warto mieć na uwadze kilka kwestii, dzięki którym pomieszczenie to będzie nie tylko praktyczne i wygodne, ale także i estetyczne.

czytaj więcej +

23-01-2015 Pompa ciepła a kocioł kondensacyjny

Obie te konstrukcje funkcjonują w tym samym celu – mają za zadanie ogrzewać pomieszczenia oraz podgrzewać wodę użytkową dla domu. Są to jednak urządzenia pracujące zupełnie inaczej.

czytaj więcej +

22-01-2015 Ceramika sanitarna dla każdego domu

Armatura sanitarna to część niezbędnego wyposażenia każdego domu i mieszkania, a także wszystkich lokali i budynków (biur, restauracji, budynków użyteczności publicznej), w których znajdują się pomieszczenia takie jak łazienki i toalety....

czytaj więcej +

W 2009 roku przystąpiliśmy do Grupy SBS .Jest to największa grupa w branży sanitarnej i hydraulicznej w Polsce .