Porady

Czy kabina prysznicowa jest konieczna?

Coraz popularniejszym rozwiązaniem stosowanym w wielu łazienkach jest zastąpienie tradycyjnej kabiny prysznicowej z brodzikiem jedynie szybą osłaniającą prysznic od reszty łazienki.

Coraz popularniejszym rozwiązaniem stosowanym w wielu łazienkach jest zastąpienie tradycyjnej kabiny prysznicowej z brodzikiem jedynie szybą osłaniającą prysznic od reszty łazienki. Wydzielenie części przestrzeni w łazience za pomocą tafli szkła jest pomysłem o tyle wygodnym, co estetycznym. Jest to oczywiście rozwiązanie wyjątkowo minimalistycznie, jednak właściwie wkomponowane całą przestrzeń łazienkową może dawać bardzo satysfakcjonujący efekt wizualny. Uzupełnienie takiej kabiny odpowiednią armaturą łazienkową w postaci baterii prysznicowej i innych elementów sprawi, że będzie to miejsce wyjątkowo praktyczne, pozwoli na oszczędność miejsca i zminimalizowanie kosztów wyposażenia łazienki. Jest przy tym łatwe w utrzymywaniu w czystości, nie ulega awariom ani uszkodzeniom.

Jest to rozwiązanie nowoczesne, które przy odpowiednim wyczuciu smaku może dać naprawdę świetny efekt, przy okazji zachowując walory użyteczności. Jeśli nie brakuje Ci fantazji, rozważ takie rozwiązanie w swojej łazience.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *