Porady

Czyszczenie i ochrona elementów instalacji

Trwałość elementów instalacji sanitarnych, grzewczych czy wentylacyjnych oraz ich właściwe funkcjonowanie zależą w głównej mierze od tego, czy odpowiednio się o nie dba.

Trwałość elementów instalacji sanitarnych, grzewczych czy wentylacyjnych oraz ich właściwe funkcjonowanie zależą w głównej mierze od tego, czy odpowiednio się o nie dba. Mowa tu zarówno o ich regularnym i właściwym czyszczeniu, jak i o używaniu właściwych preparatów ochronnych, których zadaniem jest konserwacja tych urządzeń.

W ofercie naszego sklepu znajdują się specjalistyczne środki przeznaczone do różnych instalacji oraz elementów armatury sanitarnej w budynkach. Oferujemy preparaty do czyszczenia kabin prysznicowych i pozostałych akcesoriów łazienkowych, dzięki któremu z łatwością usuniemy z nich kamień, osady, tłuszcz i inne uciążliwe zanieczyszczenia. Preparaty te chronią też przed osadzaniem się kolejnych, dzięki czemu utrzymanie armatury łazienkowej w czystości będzie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdują się także specjalistyczne płyny do czyszczenia instalacji grzewczych. Rozpuszczają one i usuwają lekkie osady mineralne, produkty korozji i inne osadzające się na różnych elementach instalacji osady. Można ich używać zarówno w przypadku nowych, jak i starszych instalacji. Kolejnym oferowanym przez nas produktem są inhibitory do instalacji centralnego ogrzewania, które pomogą skutecznie zapobiegać korozji grzejników, kotłów, rur, zaworów, a także odkładaniu się kamienia.

Odpowiednia dbałość o wszystkie elementy instalacji znacznie przedłuży ich żywotność oraz wpłynie na komfort ich użytkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *