Porady

Geberit Gis idealne rozwiązanie !


Ścianka montażowa Geberit Gis posiada wszelkie cechy ścianki instalacyjnej. Możliwe jest zamocowanie na niej przyborów sanitarnych takich jak miski  WC, bidety, pisuary i umywalki.

Projektowanie wnętrz przestrzeni sanitarnych z systemem Geberit Gis daje nam swobodę i dostosowanie do potrzeb ostatecznych użytkowników.

Jest idealnym rozwiązaniem zarówno w naszych domowych łazienkach, restauracjach, hotelach, obiektach przemysłowych i biurowych, czy w innych typach obiektów publicznych.

 

System ścianki monażowej Geberit Gis idealnie sprawdzi się zarówno w nowych budynkach, jak i przy remoncie. Pozwala on z łatwością wykonać przedściankę instalacyjną przed lekką bądź masywną zabudową, oraz kompletną ściankę instalacyjną

Sprawdzi się także w formie wyspy wolnostojące o wysokości nawet 1,5 m.i półwyspy, przymocowane stabilnie do podłoża.

Z systemem Gis możemy wykonać ściany działowe o różnych wysokościach np. oddzielające strefę sanitarną z sedesem.

Jest to przede wszystkim wygodne rozwiązanie podczas podzielenia łazienki na strefy funkcjonalne.

 

 

Istotne jest to, że taką ściankę możemy złożyć w warsztacie, uwzględniając wszystkie elementy instalacji wodociągowej- i kompletną przewieźć na miejsce docelowe, a także całość złożyć na miejscu.

Jeśli podoba Ci się takie proste rozwiązanie wystarczy, że zgłosisz się do naszego specjalisty(e-mail: sklep@disan.pl), który po zapoznaniu się z dokładnymi wymiarami lub projektem łazienki przedstawi gotowy projekt ścianki instalacyjnej Geberit Gis.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *