Jeśli chcesz mieć możliwość dodawania postów na naszym forum, bądź też dokonywania zakupów w naszym sklepie internetowym załóż konto.
Zarejestruj się
x
Jeśli chesz mieć możliwość dodawania postów na naszym forum, bądź też dokonywania zakupów w naszym sklepie internetowym załóż konto.
Zarejestruj się
Nie pamiętam hasła

 

 


 Otóż na rynku pojawiło się wiele firm, które oferują nam takowe rozwiązanie, dzięki któremu z łatwością utrzymamy czystość w toalecie. 
Dokładniej chodzi o to, że standardowe miski ustępowe posiadają tzw. wewnętrzny kołnierz (rant), który jest siedliskiem dla bakterii i kamienia, a na dodatek zbiera się w nim bród, który ciężko usunąć nawet specjalnie wyprofilowaną szczotką.
 
Każda z firm produkujących sanitaria łazienkowe opracowała swój własny innowacyjny system pozbycia się kołnierza, a co za tym idzie - wyeliminowania siedliska zarazków. 

 


Zalety miski WC bez kołnierza (rantu) ;

*Nowoczesny design,
*Dzięki swej konstrukcji miski te z łatwością utrzymuje się w czystości.
*Strumień wody dokładnie opłukuje całe wnętrze miski, bez rozchlapywania wody.
*Dzięki ukształtowaniu miski bez kołnierza oszczędzamy wodę (W zależności od modelu możemy zredukować ilość wody potrzebnej do spłukania toalety nawet o ok. 30 procent)

 

 Jedną z najbardziej popularnych misek bezkołnierzowych WC znajdziesz tu ->  http://www.disan.pl/produkty/szczegoly/132/kolo-nova-pro-miska-wiszaca-prostokatna-rimfree-m33123

Z pwenością jest to idealne rozwiązanie, więc w przyszłości mają one szanse wyeliminować dotychczas znane nam standardowe miski WC.

 

 

W 2009 roku przystąpiliśmy do Grupy SBS .Jest to największa grupa w branży sanitarnej i hydraulicznej w Polsce .