Jeśli chcesz mieć możliwość dodawania postów na naszym forum, bądź też dokonywania zakupów w naszym sklepie internetowym załóż konto.
Zarejestruj się
x
Jeśli chesz mieć możliwość dodawania postów na naszym forum, bądź też dokonywania zakupów w naszym sklepie internetowym załóż konto.
Zarejestruj się
Nie pamiętam hasła

Ścianka montażowa Geberit Gis posiada wszelkie cechy ścianki instalacyjnej. Możliwe jest zamocowanie na niej przyborów sanitarnych takich jak miski  WC, bidety, pisuary i umywalki.

Projektowanie wnętrz przestrzeni sanitarnych z systemem Geberit Gis daje nam swobodę i dostosowanie do potrzeb ostatecznych użytkowników.

Jest idealnym rozwiązaniem zarówno w naszych domowych łazienkach, restauracjach, hotelach, obiektach przemysłowych i biurowych, czy w innych typach obiektów publicznych.

 

System ścianki monażowej Geberit Gis idealnie sprawdzi się zarówno w nowych budynkach, jak i przy remoncie. Pozwala on z łatwością wykonać przedściankę instalacyjną przed lekką bądź masywną zabudową, oraz kompletną ściankę instalacyjną

Sprawdzi się także w formie wyspy wolnostojące o wysokości nawet 1,5 m.i półwyspy, przymocowane stabilnie do podłoża.

Z systemem Gis możemy wykonać ściany działowe o różnych wysokościach np. oddzielające strefę sanitarną z sedesem.

Jest to przede wszystkim wygodne rozwiązanie podczas podzielenia łazienki na strefy funkcjonalne.

 

 

Istotne jest to, że taką ściankę możemy złożyć w warsztacie, uwzględniając wszystkie elementy instalacji wodociągowej- i kompletną przewieźć na miejsce docelowe, a także całość złożyć na miejscu.

Jeśli podoba Ci się takie proste rozwiązanie wystarczy, że zgłosisz się do naszego specjalisty(e-mail: sklep@disan.pl), który po zapoznaniu się z dokładnymi wymiarami lub projektem łazienki przedstawi gotowy projekt ścianki instalacyjnej Geberit Gis.  

W 2009 roku przystąpiliśmy do Grupy SBS .Jest to największa grupa w branży sanitarnej i hydraulicznej w Polsce .