Artykuły

Artykuły hydrauliczne pompa terma grzejnik kocioł Błonie

Jakie pompy, termy, kotły i grzejniki do domu?

Hydraulika w domu to obszar, na który należy zwrócić szczególną uwagę. Od niej bowiem zależy między innymi komfort naszego mieszkania. Niniejszy materiał traktować zatem będzie o artykułach hydraulicznych: pompach, termach, kotłach i grzejnikach, które możesz zakupić mieszkając w Błoniach.

 

Pompy – jakie wybrać?

 

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów pomp, spośród których wyróżnić można między innymi pompy zatapialne, pompy głębinowe, a także pompy obiegowe, cyrkulacyjne itp. Na szczególną uwagę zasługują pompy cyrkulacyjne służące do ogrzewania wody użytkowej. Ich działanie zapewnia dostęp do wody o stałej temperaturze niemal natychmiast po odkręceniu kranu. Pompy te mają dodatkowo wiele korzystnych cech – między innymi prostą budowę i niewielką wysokość podnoszenia, co czyni ich eksploatację wygodną i satysfakcjonującą. Jedną z lepszych pomp cyrkulacyjnych dostępnych na rynku są pompy firmy Keller dostępne w naszej ofercie.

 

Terma gazowa – to dobre rozwiązanie?

Mówiąc o termach gazowych, mamy na myśli zazwyczaj przepływowe podgrzewacze wody. W ich przypadku podgrzanie wody możliwe jest po doprowadzeniu do instalacji gazu i wody, dodatkowo koniecznym jest, by zapewnione było odpowiednie ciśnienie wody, która dopływa do podgrzewacza. Termy gazowe w domach jednorodzinnych mają zazwyczaj moc od 17 do 24kW. Ważne w użytkowaniu takich term jest nie tylko prostota obsługi, ale również niskie zużycie gazu, co gwarantują modele dostępne w naszej hurtowni.

 

Kocioł – jaki?

Kotły gazowe to stosunkowo prosty i szybki sposób, żeby ocieplić nasze cztery ściany. Gwarancją satysfakcji jest zastosowanie trójciągowych kotłów przeznaczonych do dolnego spalania drewna z pełną automatyką i wentylatorem. Konstrukcja kotła umożliwia łatwy załadunek drewna, a układ napowietrzania usprawnia regulację mocy kotła, wpływając na jakość spalania oraz zmniejszając zużycie paliwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *