Porady

Fotowoltaika

Co to jest fotowoltaika? Fotowoltaika to nic innego, jak przetworzenie światła słonecznego, na energię elektryczną, za pomocą baterii solarnych. Pozyskiwanie takiej energii jest zupełnie nieszkodliwe dla środowiska, a wręcz możemy powiedzieć, że jest to ekologiczne pozyskiwanie energii. Warto zastanowić się nad tą technologią, ze względów nie tylko ekologicznych, ale także czysto finansowych kożyści. Wytwożony prąd, którego nie zużyjemy,

Co to jest fotowoltaika?

Fotowoltaika to nic innego jak przetworzenie światła słonecznego na energię elektryczną za pomocą baterii solarnych. Pozyskiwanie takiej energii jest zupełnie nieszkodliwe dla środowiska, a wręcz możemy powiedzieć, że jest to ekologiczne pozyskiwanie energii. Warto zastanowić się nad tą technologią, ze względów nie tylko ekologicznych, ale także czysto finansowych korzyści. Wytworzony prąd, którego nie zużyjemy, możemy sprzedać za odpowiednio wysoką cenę naliczaną za każdy kWh, który odkupi Państwo Polskie, więc cała inwestycja spłaci się sama.

                                              

My proponujemy Państwu system fotowoltaiczny Vitovolt 200 wiodącej marki Viessmann.

 Kompletny system fotowoltaiczny Vitivolt 200 marki Viessmann pozwoli nam zachować wysoką sprawność pracy przez wieloletni okres eksploatacji. System fotowoltaiczny podnosi przy tym wartość nieruchomości, zmniejsza jego zależność od dostaw energii z sieci energetycznej. W przeciwieństwie do agregatów prądotwórczych, dostarcza energię elektryczną przez cały rok, w sposób absolutnie czysty, cichy i efektywny.

Ogniwo fotowoltaiczne Vitovolt 200 jest dostępne zarówno z celami krzemowymi monokrystalicznymi, jak i polikrystalicznymi. Moduły są w całości obudowane laminatem. Pojedyncze cele są umieszczone pomiędzy dwoma foliami z tworzywa sztucznego. Pokrycie szklane i folia tylnej ścianki są razem laminowane, dzięki temu cele krzemowe są chronione przed wpływem warunków zewnętrznych.

Gotowe moduły fotowoltaiczne o niskiej masie są szczególnie łatwe do montażu na dachu, za pomocą standardowych zestawów mocujących firmy Viessmann.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *