Porady

TOALETY Z FUNKCJĄ MYCIA .

Polacy stawiają na innowacje, nawet w toalecie.

Polacy stawiają na innowacje, nawet w toalecie.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się toalety z funkcją mycia i choć w naszych przeciętnych domach w dalszym ciągu króluje papier toaletowy i jego powszechne zastosowanie, coraz częściej także decydujemy się na zakup do naszych toalet bidetu. Dlatego też warto przyjrzeć  się  właśnie tej przyszłościowej alternatywie – toalecie z funkcją mycia. Kto wie może kiedyś takie rozwiązanie „przegoni” z naszych toalet papier toaletowy?

Zaletą toalety myjącej jest przede wszystkim higiena, czyszczenie pośladków odbywa się przy łagodnym strumieniem wody. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób starszych, czy niepełnosprawnych,  którym często ciężko samodzielnie korzystać z toalety. Dzięki zastosowaniu toalety myjącej z pewnością jesteśmy w stanie usprawnić ich niepełnosprawność, podnosząc ich komfort higieny.

Poza tym nie marnujemy miejsca w toalecie potrzebnego na zainstalowanie bidetu.

 

Najpopularniejszą toaletą myjącą na rynku jest Geberit AquaClean. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy przykładają wagę nie tylko do higieny osobistej, ale także do funkcjonalności, estetyki i elegancji.

Wszystkie toalety Geberit AquaClean są zaprojektowane „z myślą o dobrym samopoczuciu”, wyróżnia je elegancki design, a prosty w obsłudze panel kontrolny ułatwia ich użytkowanie.

 

 

 

 

 

„Geberit AquaClean to szwajcarski produkt wysokiej jakości, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji w każdym aspekcie. Wszystkie produkty są zgodne z wymaganiami dyrektyw UE i odpowiednimi europejskimi przepisami. Wszystkie produkty Geberit AquaClean posiadają tryb oszczędzania energii i spełniają wymogi europejskiej dyrektywy w sprawie ekoprojektu. Do produkcji toalet z funkcją podmywania firma Geberit stosuje wyłącznie materiały wysokiej jakości, takie jak nieżółknące materiały Duroplast i ASA do części widocznych. Wszystkie modele łatwo jest utrzymać w czystości. Obsługa wymaga jedynie niewielkiego nakładu pracy i można zająć się tym samemu. 
 

 

Źródło: http://www.geberit-aquaclean.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *