Porady

Woda gazowana prosto z Twojego kranu !!!

Jeśli jesteś zwolennikiem gazowanej wody, z pewnością nie cieszy Cię dźwiganie butelek; do tego doskonale wiesz, że taka butelka po wodzie nie sprzyja ekologii .

 

Jeśli jesteś zwolennikiem gazowanej wody, z pewnością nie cieszy Cię dźwiganie butelek; do tego doskonale wiesz, że taka butelka po wodzie nie sprzyja ekologii. Przedstawiamy więc  fantastyczne rozwiązanie! Bateria GROHE Blue Chilled&Sparkling. Pełni ona funkcję baterii kuchennej, z której płynie woda o trzech wariantach. To cztery funkcje w jednym systemie: woda przefiltrowana schłodzona, niegazowana, lekko gazowana lub w pełni gazowana, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności baterii kuchennej.
Dwa niezależne kanały wodne oraz unikalna budowa perlatora sprawiają, że przefiltrowana woda z GROHE Blue nie ma kontaktu z żadnym elementem, mogącym wpłynąć na jej smak. Woda przefiltrowana i użytkowa nigdy nie mieszają się ze sobą.

Działanie i karbonizacja

Możesz mieć świeżą, schłodzoną wodę jedynie dzięki przekręceniu lewego kurka GROHE Blue®. Pierwsze ustawienie daje naturalną wodę bez gazu, drugie lekko gazowaną wodę, trzecie – mocno gazowaną.

Wbudowany zintegrowany karbonizator daje wyjątkowo delikatne bąbelki do przefiltrowanej i schłodzonej wody, sprawiając, że otrzymujemy lekko gazowaną lub mocno gazowaną wodę w zależności od indywidualnego smaku.

Możliwe jest również ustawienie temperatury wody zgodnie z  potrzebą pomiędzy 4°C a 10 °C.

Poziomy nasycenia gazem w GROHE Blue®:

 

1. Zdjęcie: Niebieski  -niegazowana woda
2. Zdjęcie: Turkusowy – lekko gazowana woda
3. Zdjęcie: Zielony – woda gazowana

 

 Sprawdź jak to działa:

 – https://youtu.be/Uuiul7bJ1uM

 

źródło GROHE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *