Wydarzenia

Akcesoria łazienkowe to wybór na lata !

Z pozoru mało istotne… w rzeczywistości bardzo przydatne – akcesoria łazienkowe, bo o nich mowa, nie tylko nadadzą łazience ostatecznego charakteru, ale też sprawią, że stanie się funkcjonalna. Wybierając je należy kierować się przede wszystkim jakością ! Najlepsze będą te wykonane z mosiądzu; ma to ogromne znaczenie ponieważ mają posłużyć nam przez lata. Duże znaczenie ma także ich wygląd, a także duża ilość elementów do wyboru, abyśmy mogli wybrać elementy takie jakie nam odpowiadają najbardziej.

Ważna jest także dostępność w sprzedaży – jeśli z czasem dojdziemy do wniosku, że przydałby nam się np. dodatkowy wieszaczek, często okazuje się, że seria została wycofana ze sprzedaży i… wtedy pozostaje nam wymienić wszystkie zamontowane elementy, bądź zrezygnować z potrzebnego haczyka. ( uwaga! Należy pamiętać, że pozostają nam w płytkach otwory po śrubkach mocujących, które nie zawsze pasują do innych mocowań uchwytów! ).

Dlatego też, my polecamy stale od dziesięciu lat akcesoria firmy Barwapol z przeszło trzydziestoletnim doświadczeniem.

W wyselekcjonowanej ofercie, znajdziecie Państwo między innymi mosiężne, galwanicznie pokryte chromem akcesoria łazienkowe serii FORTIS oraz TAURUS,  będące najwyższej jakości wyrobem produkowanym w całości w Polsce, dodatkowo akcesoria łazienkowe tej firmy objęte są dziesięcioletnią gwarancją !

Cała gama produktów firmy Barwapol dostępna jest w naszym sklepie internetowym: https://www.disan.pl/produkty/83/akcesoria-lazienkowe , oraz w naszych sklepach stacjonarnych.

ulotka-barwapol-22c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *