Wydarzenia

Mobilna sala,a w niej KOŁO ;KERAMAG ; HANSHROHE i AXOR wszystko wspaniale zgrane i precyzyjnie zaprojektowane.

Mobilna Sala Ekspozycyjno- Szkoleniowa KOŁO zawitała w DISANIE, wzbudzając zachwyt i zaciekawienie.

 Mobilna Sala Ekspozycyjno-Szkoleniowa KOŁO jest największą, a za razem najpiękniejszą  w Polsce ciężarówką – wewnątrz piękna ekspozycja najnowszej, nowoczesnej ceramiki łazienkowej wraz z seriami mebli, kabiny natryskowe ULTRA nowość w KOŁO a także pięknie prezentującą się armaturę łazienkową firmy Hansgrohe i AXOR.

 

Największym zainteresowaniem cieszyła się kabina prysznicowa ULTRA, i nie ma co sie dziwić, ponieważ jest ona prawdziwą rewolucją:

 

 

 

– ULTRA CZYSTOŚĆ , ULTRA BEZPIECZEŃSTWO

 

 

 

Push2clean czyli magnetyczne, łatwo wypinające się dzrzwi.Dzięki temu innowacyjnemu systemowi utrzymanie kabiny w czystości nigdy nie było takie proste.

Wystarczy jedną ręką pchnąć dolną część drzwi, żeby z łatwością przeyrzeć zabrudzenia.

             

 

 

ScreenGuard to rewolucyjna technologia w produkcji kabin prysznicowych. Dzięki specjalnej folii szkło staje się niezwykle odporne na uszkodzenia i trzeba naprawdę   mocno uderzyć cięzkim i ostrym pezedmiotem, żeby pękła, ale i wtedy masz 100% pewności, że unikniesz skaleczenia i odłamków szkła w całej łazience. W kabinach ze standardowym szkłem hartowanym w przypadku uszkodzenia  szkło natychmiast rozsypie się w drobne kawałeczki, których ostre krawędzie mogą stwarzyć ryzyko okaleczenia się.

           

 

 

Brak jakichkolwiek zakamarków , dzięki całkowicie zamkniętym profilom wszystkie powierzchnie są gładkie i brud się nae ma gdzie gromadzić.

 

Dodatkowo powierzchnia REFLEX KOŁO sprawia, że woda gładko spływa nie zostawiając osadów.

 

Nie wszyscy jeszcze wiedzą, że wanny i kabiny KOŁO posiadają specjalnie zaprojektowaną powłokę antypoślizgową AntiSlide, która eliminuje ryzyko upadku. Powłoka antypoślizgowa AntiSlide jest higieniczna i łatwa do utrzymania w czystościa przede wyszystkim trwała. Warto więc przed zakupem zastanowić się nad naszym bezpieczeństwem w strefie kąpielowej 🙂

        

 

Wszyscy w DISANIE mieliśmy okazję zapoznać się ze wszystkimi nowościami, teraz chętnie przekażemy Państwu naszą wiedzę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *