Wydarzenia

Szkolenie Tweetop w firmie Disan

Wraz z pracownikami firmy Disan zaprzyjaźnieni instalatorzy zostali przeszkoleni ze wszystkich możliwości pompy ciepła Tweetop EcoHeatPro.

Pompa ciepła Tweetop EcoHeatPro wykorzystuje dostępne powietrze do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Odzyskuje energię cieplną zużytego powietrza i poprzez układ termodynamiczny przekazuje ją zgromadzonej w zbiorniku wodzie. Pompa idealnie nadaje się do domów jednorodzinnych, mieszkań, domków letniskowych, małych punktów handlowych i usługowych. Dostarcza nawet 3,9 raza więcej energii cieplnej niż pobiera z sieci elektrycznej;oznacza to, że w porównaniu do elektrycznego podgrzewacza wody zużywa o 80% mniej energii. Stosujemy ją do wentylacji, chłodzenia i osuszania pomieszczeń. Jest idealna w naszym Polskim klimacie; pracuje w zakresie temperatur od -7° C do +45° C.

Pompa ciepła Tweetop Eco HeatPro została wyposażona w dotykowy ekran i przejrzyste menu z dużymi ikonami; pozwala on na łatwe wprowadzenie ustawień i podgląd parametrów pracy pompy, a po wcześniejszym  zamówieniu możliwe jest monitorowanie i zmiana parametrów pracy pompy ciepła zdalnie z aplikacji na smartfonie.

Wszystko na temat pompy ciepła wiedzą nasi doradcy klienta oraz zaprzyjaźnieni instalatorzy, może warto się zastanowić nad jej zakupem\"wink\"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *