Wydarzenia

Zapraszamy na grillowanie w Disanie z firmą Beretta

11.04.2017r. od godz.8.00 będziemy mieli okazję spotkać się przy grillu z przedstawicielem firmy Beretta.Beretta to znany producent kotłów. Historia marki Beretta zaczęła się we wrześniu 1950 roku w Lecco, małym przemysłowym mieście w północnych Włoszech nad jeziorem Como. Firma zaczęła działalność jako jedyny inżynieryjny wykonawca na rzecz dużej, włoskiej grupy przemysłowej i międzynarodowej Z silnym „know-how” Beretta zaczęła produkcje własnej marki olejowych i gazowych stojących kotłów grzewczych dla odbiorców indywidualnych W 1973 roku nastąpił drugi bardzo ważny moment zwrotny. Jako pierwsza we Włoszech, Beretta rozpoczęła produkcję wiszących kotłów gazowych. Był to okres kryzysu naftowego, kiedy gaz ziemny zaczął być idealnym źródłem energii dla rozwoju ogrzewnictwa mieszkaniowego. Beretta pierwsza zrozumiała tę ważną kwestię dla rynku jako alternatywne dla tradycyjnego wówczas spalania i zaczęła wprowadzać kotły gazowe z wielkim sukcesem. Obecnie Beretta utrzymuje rosnący trend w ogrzewnictwie mieszkaniowym i stawia czoło nowym wyzwaniom z tym samym entuzjazmem i zaangażowaniem jak na początku. Dążenie do doskonałości w każdym działaniu, a szczególnie, stała dbałość o produkt i usługi pozostają ich podstawowymi wartościami.

11.04.2017r. od godz.8.00 będziemy mieli okazję spotkać się przy grillu z przedstawicielem firmy Beretta.

Beretta to znany producent kotłów. Historia marki Beretta zaczęła się we wrześniu 1950 roku w Lecco, małym przemysłowym mieście w północnych Włoszech nad jeziorem Como. Firma zaczęła działalność jako jedyny inżynieryjny wykonawca na rzecz dużej, włoskiej grupy przemysłowej i międzynarodowej Z silnym „know-how” Beretta zaczęła produkcje własnej marki olejowych i gazowych stojących kotłów grzewczych dla odbiorców indywidualnych W 1973 roku nastąpił drugi bardzo ważny moment zwrotny. Jako pierwsza we Włoszech, Beretta rozpoczęła produkcję wiszących kotłów gazowych. Był to okres kryzysu naftowego, kiedy gaz ziemny zaczął być idealnym źródłem energii dla rozwoju ogrzewnictwa mieszkaniowego. Beretta pierwsza zrozumiała tę ważną kwestię dla rynku jako alternatywne dla tradycyjnego wówczas spalania i zaczęła wprowadzać kotły gazowe z wielkim sukcesem.

Obecnie Beretta utrzymuje rosnący trend w ogrzewnictwie mieszkaniowym i stawia czoło nowym wyzwaniom z tym samym entuzjazmem i zaangażowaniem jak na początku. Dążenie do doskonałości w każdym działaniu, a szczególnie, stała dbałość o produkt i usługi pozostają ich podstawowymi wartościami.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *